O firmie

   

    

OFERTA FIRMY COLORES - film z targów w Rzeszowie 2014 r.


COLORES Sp. z o. o. prowadzi działalność od 1993 roku w branży budowlanej na terenie południowo- wschodniej Polski. W pierwszych latach zajmowaliśmy się wykonawstwem budowlanym, specjalizując się w dociepleniach elewacji, renowacji obiektów zabytkowych oraz wykonywaniem powłok posadzkowych. W 1995 roku nasza firma wykonała termomodernizację elewacji hotelu Orbis Unia w Lublinie, który był pierwszym obiektem w Polsce ocieplonym w systemie z wełną mineralną.
Od 1996 roku  jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem  produktów  niemieckiej firmy CAPAROL - producenta wysokiej jakości farb elewacyjnych, wewnętrznych, tynków, lakierów,  materiałów dekoracyjnych, materiałów do ochrony betonu, renowacji zabytków oraz systemów ociepleń.

 

Nasz asortyment to najlepsza oferta dla inwestora, projektanta, wykonawcy

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Colores oferuje jeden z najszerszych na rynku profesjonalnym asortyment

    w branży, obejmujący;

           - farby elewacyjne i wewnętrzne

           - środki gruntujące na wszystkie podłoża

           - lakiery i lazury do drewna

           - wewnętrzne materiały dekoracyjne

           - lakiery na metal i ochrona antykorozyjna

           - tynki elewacyjne, wewnętrzne, tynki renowacyjne WTA

           - kompletne systemy dociepleń

           - systemy renowacyjne i ochrony budowli

              - preparaty do izolacji przeciwwilgociowej

           - systemy ochrony i renowacji betonu

           - posadzki wewnętrzne i zewnętrzne z żywic

 

                 

  


 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozpoczęliśmy w 2012 roku w Rzeszowie produkcję dekoracyjnych tynków- Proma  .

W ofercie firmy COLORES znajdują się farby  oraz materiały do ociepleń budynków- Proma.
Wyprawy tynkarskie Proma oferowane przez firmę COLORES są komponentami systemu ociepleń PROTERM.

Faktura tynków ;  barank lub kornik.   Uziarnienie ; od 1mm do 3mm.

Nasze tynki dzięki specjalnym recepturom  tworzą naturalną barierę dla rozwoju mikroorganizmów; alg i grzybów , dzięki czemu fasada jest mało podatna na zabrudzenia.

 

 

Marka Proma w ofercie firmy COLORES ma coraz większą ofertę profesjonalnych materiałów; farby elewacyjne i wewnętrzne, grunty na wszystkie podłoża, tynki cementowo wapienne, kleje do styropianu i wełny oraz ceramiki, szpachle i hydroizolacje.

 

 

 

 

 

 

 

Wraz z rozwojem technologii produkcji żywic poliuretanowych, promujemy na naszym rynku materiały hydroizolacyjne oparte na elastycznych żywicach poliuretanowych do uszczelniania dachów, tarasów, balkonów, fundamentów i wielu innych.
Na polskim rynku uszczelniające żywice poliuretanowe są technologią stosunkowo mało znaną, ale w różnych częściach świata rozwiązanie to jest z powodzeniem stosowane od ponad 20 lat.
Naszym celem jest oferowanie produktów skutecznych, prostych w aplikacji oraz rozsądnych cenowo, będących alternatywą dla tradycyjnych sposobów izolacji wodochronnych. Materiały hydroizolacyjne marki DuroDACH spełniają wszystkie powyższe założenia.
Zapewniamy pełne doradztwo techniczne i handlowe.
Zapraszamy do współpracy firmy wykonawcze oraz hurtownie i sklepy budowlane.
   

 

COLORES posiadając kilka stacji barwienia farb, tynków i lakierów, dostarcza materiały wykończeniowe na wiele znaczących inwestycji. Obsługa licznej grupy stałych klientów polega na ścisłej współpracy z inwestorami, licznymi spotkaniami na budowach, pomocy w dobraniu odpowiedniej technologii, kolorystyki oraz fachowym doradztwie technicznym. Profesjonalne traktowanie każdego klienta oraz zatrudnienie najlepszych specjalistów czyni z nas solidnego partnera handlowego, a o wysokiej klasie sprzedawanych przez nas materiałów świadczy zadowolenie licznej grupy stałych klientów. Jako regionalny producent oraz przedstawiciel i dystrybutor prowadzimy szkolenia i seminaria dla profesjonalistów z branży. Organizujmy  praktyczne pokazy zastosowania materiałów wykończeniowych znajdujących się w naszej ofercie.


           

            Nasze mocne strony:

Praktycznie nieograniczone możliwości barwienia tynków, farb dzięki systemowi ColorExpress - realizacja zamówienia na tynk barwiony w 24 h.                             

Mieszalnie farb, tynków, lakierów,  żywic do powłok posadzkowych  marek; Caparol, Proma

Pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji i doradztwo techniczne w wyborze technologii

Programy i projekty z zakresu termomodernizacji i renowacji zabytków

Projekty kolorystyk fasad i wnętrz, wzorcowe próbki faktur, kolorów

 

        

 

 

 


 

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji