Strefa projektanta

OFERTA DLA PROJEKTANTÓW,   KONSERWATORÓW

 

Firma COLORES, prowadzi politykę aktywnej współpracy z projektantami i konserwatorami.

 

 

 

 

 

Naszym celem jest współpraca i przygotowanie do niej jak największej liczby architektów, projektantów wnętrz i konserwatorów

 

W tym celu:

 

  • Podpisujemy umowy partnerskie.
  • Organizujemy praktyczne i teoretyczne szkolenia z zakresu oferowanych produktów do wykańczania wnętrz i renowacji elewacji.
  • Przygotowujemy opracowania, programy techniczne i konserwatorskie w zakresie doboru materiałów i technologii.
  • Wszystkim zainteresowanym dostarczamy niezbędne materiały techniczne, wzorniki kolorów, oraz broszury i filmy instruktarzowe z technikami dekoracyjnymi.
  • Służymy pomocą techniczną ukierunkowaną na zapewnienie optymalnego wykorzystanie produktów oferowanych przez naszą firmę.
  • Bezpłatnie wykonujemy próbki  kolorów farb oraz dekoracji ściennych.

 

 

DORADZTWO – KOMPOZYCJA– WIZUALIZACJA

 

Wybór właściwego koloru ścian jest niezwykle ważny. Odpowiedni odcień czy barwa mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. Doskonale wiedzą o tym eksperci Caparol, którzy na co dzień zajmują się kolorem. Farb Design Studio to międzynarodowy zespół specjalistów śledzących najnowsze mody czy nadchodzące trendy kolorystyczne. Pod czujnym okiem fachowców nieustannie powstają nowe kolekcje czy idealnie pasujące zestawienia farb Caparol.

Wiedza i doświadczenie międzynarodowego Farb Design Studio są istotne również w Polsce. Inspiracje ekspertów są podstawą do przygotowania propozycji kolorystycznych, dopasowanych do oczekiwań polskiego konsumenta. Efektem naszej współpracy są najnowsze zestawienia kolorów dla dzieci oraz modnych odcieni off white.

 

Dostępność kolorów – komputerowy system barwienia

Propozycja kolorystyczna marki Caparol to tysiące odcieni, oryginalność barw oraz kolor idealnie pasujący do wystroju wnętrza. Dzięki możliwościom komputerowego systemu barwienia ColorExpress, oferujemy ponad 14000 niepowtarzalnych odcieni farb wewnętrznych i elewacyjnych.

 

Wybór koloru –  profesjonalne narzędzia

Odpowiedni odcień czy barwa mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. Dlatego proponujemy możliwość skorzystania z narzędzi pomocnych przy wyborze koloru.

W naszym punkcie sprzedaży udostępniamy profesjonalne wzorniki oraz tablice kolorystyczne. Natomiast w Internecie umieściliśmy nieodpłatną aplikację, która posiada opcję ekspresowego opracowania kolorystyki elewacji i wnętrz budynków,

 

 

Caparol  SPECTRUM express

to doskonałe narzędzie pozwalające w prosty sposób opracować kolorystykę elewacji i wnętrz budynków. Zapewnia szybki dostęp do szerokiego spektrum barw, które mogą być automatycznie przeniesione do docelowego miejsca w projekcie, gdy˝ aplikacja ta współpracuje z wieloma programami graficznymi używanymi przez biura projektowe. Następnie wybrane kolory mogą być dokładnie odtworzone w systemie barwienia maszynowego ColorExpress, dzięki czemu na każdym etapie prac budowlanych mamy gwarancję powtarzalności kolorów – począwszy od momentu projektowania elewacji czy wnętrz, a skończywszy na pracach wykończeniowych, gdy produkt trafia na plac budowy w kolorze zgodnym z projektem.

Caparol SPECTRUM daje możliwość dowolnego kształtowania kolorystyki fasad oraz ścian wewnętrznych pomieszczeń. Zawiera ponad 300 przykładowych powierzchni wykończonych produktami Caparol oraz ponad 80 obiektów,  ścian wewnętrznych i fasad budynków gotowych do samodzielnej aranżacji kolorystycznej przy zastosowaniu barw z wzorników kolorystycznych: CaparolColor, 3D System, 3D Concept i Meldorfer.

 

 

Program kolorystyczny Caparol SPECTRUM 4.0

został przygotowany dla wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem kolorystyk i powierzchni w architekturze. Pokazuje całe spektrum barw Caparol oraz możliwych powierzchni, zawiera propozycje aranżacji kolorystycznych i koncepcje planowania barw oraz elektroniczny wzornik kolorów.

 

Do profesjonalnego opracowania kolorystyk fasad i wnętrz, firma   umieściła nieodpłatną aplikację tego programu, która posiada opcję wgrywania zdjęć, a tym samym pozwala ocenić wybrany kolor w realnym pomieszczeniu.

Spectrum-online - link do wersji w j.angielskim

Spectrum-online - link do wersji w j. niemieckim

 

Zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się projektowaniem do współpracy i  do kontaktu z Działem Technicznym naszej firmy. Napewno udostępnimy Państwu więcej informacji i  narzędzia ułatwiające proces projektowania i zastosowania  oferowanych przez nas produktów.

 

 

Dział Techniczny

mgr inż. Artur Przybysz

Tel. kom. + 48  660 766 683

e-mail; artur.przybysz@colores.pl

 

OBIEKTY  REFERENCYJNE - KSIĘGA

 

1.  ZOBACZ OBIEKTY REFERENCYJNE W EU  -  CAPAROL

  

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji