Klient indywidualny

 

 

Jasteśmy dla Ciebie. 

 

 

Najlepsza oferta i obsługa.

 

 

 

 

Doradzimy jaką wybrać farbę w zależności od rodzaju pomieszczenia;  zmywalną, odporną na szorowanie, matową czy w połysku.

 

Do pomieszczeń dla Twoich dzieci np. sypialni, mamy specjalne farby E.L.F.  nie zawierające rozpuszczalniki i bez zapachu. W trakcie malowania ścian takimi farbami, przy jej wysychaniu do pomieszczenia wydziela się tylko woda.

 

Pytaj tylko o farby z oznakowaniem E.L.F.

np. rodzina farb lateksowych Samtex.

 

Posiadamy specjalne farby naturalne, mineralne na bazie spoiwa ze szkła wodnego potasowego Sylitol Bio-Innenfarbe

wapienne Histolith Innen-Kalkfarbe

 

Farba do wnętrz antyalergiczna Caparol Indeko-plus o recepturze całkowicie wolnej od alergentów, z atestem zdrowotnym  o nieszkodliwości dla osób z alergią. Farba o podwójnej sile krycia, szybko wysycha bezzapachowo, doskonała do malowania w szpitalach, gabinetach lekarskich, szkołach i przedszkolach.

 

 

 

Pomożemy dobrać rodzaj farby, tynku do wnętrz i  na elewację w zależności od istniejącego podłoża, oczekiwanej  faktury oraz efektu kolorystycznego.

 

Wypożyczymy w naszym  biurze Colores Studio wzorniki kolorów, farb,tynków, tapet oraz próbki materiałów.

Pozwoli to Tobie i Twoim Bliskim spokojnie bez pośpiechu, wybrać odpowiedni materiał, fakturę i barwę do zastosowania na ścianach elewacji lub wenętrz. 

 

Barwa i faktura zmienia się w zależnościm od  oświetlenia. Sprawdż jak Twoje wybrane lub zaprojektowane kolory ścian wyglądają w  naturze,  w rzeczywistości  przy zmieniającym się nasłonecznieniu i oświetleniu.

 

 

  • Pomożemy wybrać, zaprojektować kolor Twojej elewacji oraz kolory i materiały do wnętrz przy pomocy elektronicznego programu Caparol SPECTRUM express.
  •  

 

  • Doradzimy ile materiału potrzebne jest do zrealizowania Twojego projektu, dobierzemy odpowiednie  ilości materiałów i opakownia oraz nieodpłatnie w granicach miasta Rzeszowa dostarczymy materiały na budowę.

 

 

 

 

Dzięki maszynowemu barwieniu farb, tynków, lakierów, materiałów dekoracyjnych w systemie ColorExpress , możemy bez żadnych ograniczeń ukształtować kolorystycznie wszystkie przestrzenie, w których odpoczywamy, pracujemy, bawimy się. Jednym słowem wszystkie, w których spędzasz swoje życie.

Możemy do tego użyć nie tylko standardowych farb, lecz również szerokiej gamy farb, tynków, szpachli dekoracyjnych z oferty Colores. Dają one poczucie indywidualnych i niepowtarzalnych efektów w naszym otoczeniu.

 

Farby i szpachle dekoracyjne, stiuki, przecierki i lazury.

Deski dekoracyjne-panele, płytki okładzinowe.

Poprzez  odpowiedni dobór farb, szpachli, koloru i faktury  dzięki opracowanym technikom dekoracyjnym możemy uzyskać ;

 

  •             Różnobarwne tzw. przecierki na ścianie

 

  •      Różnobarwne lazury na powierzchni ścian o perłowym odcieniu, dzięki którym nie tylko mamy wyjątkowy efekt, ale również wzmocnienie ich powierzchni (zarysowania, obtarcia)

 

  •       Różnobarwne przestrzenne efekty dzięki zastosowaniu farb strukturalnych.

 

 Możliwość barwienia farb zewnętrznych umożliwia wybranie koloru dla elewacji w dowolnym kolorze, zgodnie z własnymi upodobaniami kolorystycznymi, co w połączeniu z wysoką jakością naszych farb elewacyjnych daje klientowi doskonałe rozwiązanie.

Firma Colores, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych, dysponuje ponad 500 000 recepturami kolorów dla farb wewnętrznych i zewnętrznych, farb strukturalnych oraz lakierów.

Na pewno znajdziesz swój kolor. Za pomocą ColorExpress wszystkie odcienie barw mogą być uzyskane w krótkim czasie, na miejscu, przy wsparciu nowoczesnej techniki komputerowej.

 

  • Deski dekoracyjne do wnętrz.

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji