SPECTRUM express modelowanie barwami dobór kolorów

SPECTRUM express program do

opracowania kolorystyki elewacji i wnętrz.

 

 

Możesz tutaj rozwijać swoją kreatywność i modelować według własnych wyobrażeń.

 

 

 

DORADZTWO – KOMPOZYCJA – WIZUALIZACJA

Barwa zawsze związana jest z powierzchnią, niezależnie od tego, czy jest to barwa własna materiału, czy barwa nadana. W ten sposób powierzchnia, faktura, barwa i światło stanowią istotne elementy architektury budowli i wnętrz.

Firma nasza oferuje swoim klientom bogate spektrum farb, tynków i okładzin do fasad, ścian i podłóg.

 

Wybór właściwego koloru ścian jest niezwykle ważny. Odpowiedni odcień czy barwa mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. 

 

Dostępność kolorów – komputerowy system barwienia

 

Propozycja kolorystyczna marki Caparol to tysiące odcieni, oryginalność barw oraz kolor idealnie pasujący do wystroju wnętrza.

Dzięki możliwościom komputerowego systemu barwienia ColorExpress, oferujemy ponad 500 tys. niepowtarzalnych odcieni farb wewnętrznych i elewacyjnych, tynków,  lakierów i żywic do podłóg.

 

Wybór koloru –  profesjonalne narzędzia

 

Odpowiedni odcień czy barwa mogą zaważyć o efekcie końcowym całej aranżacji. Dlatego proponujemy możliwość skorzystania z narzędzi pomocnych przy wyborze koloru. W naszym punkcie sprzedaży udostępniamy profesjonalne wzorniki oraz tablice kolorystyczne.

 

Natomiast w Internecie umieściliśmy nieodpłatną aplikację, która posiada opcję opracowania kolorystyki elewacji i wnętrz budynków, a tym samym pozwala ocenić wybrany kolor w realnym pomieszczeniu lub na fasadzie.

 

 

Caparol  SPECTRUM express

to doskonałe narzędzie pozwalające w prosty sposób opracować kolorystykę elewacji i wnętrz budynków. Zapewnia szybki dostęp do szerokiego spektrum barw, które mogą być automatycznie przeniesione do docelowego miejsca w projekcie, gdyż aplikacja ta współpracuje z wieloma programami graficznymi używanymi przez biura projektowe. Następnie wybrane kolory mogą być dokładnie odtworzone w systemie barwienia maszynowego ColorExpress, dzięki czemu na każdym etapie prac budowlanych mamy gwarancję powtarzalności kolorów – począwszy od momentu projektowania elewacji czy wnętrz, a skończywszy na pracach wykończeniowych, gdy produkt trafia na plac budowy w kolorze zgodnym z projektem.

 

Caparol SPECTRUM daje możliwość dowolnego kształtowania kolorystyki fasad oraz ścian wewnętrznych pomieszczeń. Zawiera ponad 300 przykładowych powierzchni wykończonych produktami Caparol oraz ponad 80 obiektów,  ścian wewnętrznych i fasad budynków gotowych do samodzielnej aranżacji kolorystycznej przy zastosowaniu barw z wzorników kolorystycznych: CaparolColor, 3D System, 3D Concept .

 

 

Moja Fasada  – wymarzony kolor elewacji

Ten sam kolor na małej powierzchni oglądany w pomieszczeniu prezentuje się zupełnie inaczej niż na dużej ścianie w pełnym świetle słońca. Nasza najnowsza aplikacja Moja Fasada pozwoli ocenić, jak wybrana farba elewacyjna będzie wyglądać na budynku. Program pozwala na kolorowanie nie tylko murów domu, ale również na dobranie odcienia stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych elementów wykończeniowych. Zapraszamy do korzystania w naszym punkcie sprzedaży.

 
 
Wzorniki, kolorniki, próbki materiłów;
 
 

 

 

 

 

 

„Buntstift“ - kolorymetr do badania i pomiaru koloru na miejscu

 

Chcecie Państwo poznać kolor pomalowanej powierzchni ?

 

Kolorymetr “Buntstift“ pozwoli otrzymać odpowiedź w ciągu kilku sekund. Stworzony na bazie ciekłokrystalicznych czujników kolorymetr określa wzorzec koloru i w ciągu dwóch sekund porównuje go z ponad 3500 wzorców z kolekcji kolorów Caparol 3D-System plus, CaparolColor, RAL Classic (jedwabisto-matowe / z połyskiem) i NCS Index edition 2.

Ta strona korzysta z cookies OK, rozumiem Więcej informacji